ONLINE DERSLER

Hakkımızda

Eğitimin Renkli Hali...

about-1
about-2
about-3
about-4

Başarılı nesiller yetişmesine katkı sağlıyoruz.

RENKLİ DERSLER NEDİR ?

2023 yılı ARALIK ayında eğitim ve öğretim hayatına başlamış “EĞİTİM, DANIŞMANLIK VE YAYINCILIK” markasıdır. Kuruluş tarihinden itibaren ilkokul kademesinde etkinlik, içerik ve basılı materyal sunmaktadır. Bünyesindeki güçlü eğitmenleri ile tamamen MEB müfredatına uyumlu içerikler üreten bir kuruluştur.

 

odak-noktamiz

ODAK NOKTAMIZ

RENKLİ DERSLER ailesi olarak öğrencilerimize düzenli çalışma desteğini sağlayarak; öğrenmeye açık, yenilikçi, araştıran, sorgulayan, akılcı, problem çözme becerisi gelişmiş, işbirlikçi, eleştirel düşünebilen, öz değerlendirme yapabilen, milli değerlerini benimseyen, başarılı öğrenciler yetiştirmeyi ve bu misyon ile bir üst kademeye hazırlanmalarını amaçlıyoruz. Devamında ise öğrencilerimizin ülkenin geleceğini şekillendirecek birer birey olmalarını hedefliyoruz. Kurumumuz ayrıca öğretmenlerimize de derslerinde destek sağlayacak donanımlı yardımcı kaynak ihtiyacını karşılamayı amaçlamaktadır.

odak-noktamiz

VİZYON MİSYON

Vizyonumuz; en değerli yatırımın eğitime yapılan yatırım olması bilincinden hareketle başarılı nesiller yetiştirmektir. Amacımız, özgüvenli, mutlu, çalışkan ve büyük hedefleri olan nesiller yetişmesine katkı sağlamak; bu düşünceyle çağı yakalayan, programlarla uyumlu ve çağdaş bir eğitim anlayışını ilke edinen kurum olmaktır.

Ekibin Parçası Ol

Hızla büyüyen ekibimize katılarak kariyerinde farklı bir sayfa açabilirsin.

Kariyer Sayfası
about-vector-image
*Lüfen geçerli bir isim giriniz.
*Lüfen geçerli bir soyad giriniz.
*Lüfen geçerli bir telefonn numarası giriniz.
*Lüfen geçerli bir e-posta adresi giriniz.
*Lüfen seçim yapınız.
Anasayfa
Üye Girişi Yap
Sepetim (0)
Kitaplar
Paragraflar
Blog
İletişim