ONLINE DERSLER

YKSDİL adayları için ÜCRETSİZ tercih danışmanlığı Angora Dil de

  • YKS-DİL
  • 20.07.2023
  • 348 Kez Okundu
YKSDİL adayları için ÜCRETSİZ tercih danışmanlığı Angora Dil de

Adayların ve velilerin tercih döneminde de yanında olmaya devam ediyoruz. 

Merhaba,

Angora Dil ekibi olarak 2018’den bu yana tercih dönemlerinde dil puanı ile tercih yapacak olan adaylara ve velilere ücretsiz destek olmaya devam ediyoruz.

Her yıl adaylarla birlikte sınava bizzat giren İsmail Turasan hocamız öncülüğünde ve denetiminde YKS-DİL derslerine giren öğretmenlerimiz, rehber öğretmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız tercihler konusunda adaylara ve velilere ücretsiz tercih danışmanlığı konusunda destek olmaktadırlar.

Sadece DİL PUANI tercihleri konusunda yardımcı olmaktayız. Sizlere yardımcı olabilmemiz için ikinci sayfadaki tercih listesine bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz ve destek@angoradil.com ‘a dosya olarak eklediğinizden emin olup gönderiniz. Gönderim sırasına göre uzman ekibimiz size telefon veya eposta yoluyla ulaşacaktır.

Angora Dil youtube kanalımızda bulunan “tercihlerde dikkat edilmesi gereken 15 madde” konulu videoyu izlemenizi tavsiye ederiz. https://youtu.be/fdrR74phy2U

15 ayrı maddeyi dikkatlice düşünerek tercih yaptığınızdan emin olunuz.

Ülkemizde yaşanan büyük felaketler sonucunda şehir tercihleri çok önemli rol oynayacaktır ve bu yıl yerleştirme sıraları değişkenlik gösterebilir. 10 bin yukarısı da gelebilir 3 bin aşağısı da gelmeyebilir. Diğer adayların tercihlerinin çok etkili olduğu unutulmamalıdır.Tercih listesi oluştururken listeyi üçe bölünüz.

Tercihlerinizin üçte birinin başarı sıranızın üstünde (en fazla 5-7 bin yukarıdan),

üçte biri başarı sıranıza çok yakın (en fazla 500 yukarısı ve 500 aşağısı)

ve üçte birinin başarı sıranızın altında olmasını(3-5 bin aşağı) tavsiye ederiz.

Başarı sırası 20.000 olan bir adaya 13.000 /25.000 aralığında tercih yapması önerilir.

İstenilen bölüm başarı sırasının 10-15 bin aşağısında olsa bile o bölüm en başa yazılabilir. Örneğin, İngilizce’den sınava giren bir aday 15.000 sıralamada olabilir ancak Fransızca veya Arapça öğretmenliği istiyorsa 30.000’deki Fransızca veya Arapça bölümünü en başa yazabilir.

Şehir dışında okuma imkânı olmayanlar yine 8 binde olsalar da 16-17 binde olan kendi ilindeki bölümleri başa yazabilirler.

Yapacağınız tercihlerin geleceğinize olumlu katkılar sunmasını temenni eder, hayırlı sonuçlar getirmesini dileriz.

Angora Dil

Herkes için İngilizce

Anonim

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK KONULAR

Anasayfa
Üye Girişi Yap
Sepetim (0)
Kitaplar
Paragraflar
Blog
İletişim